JPV-Engineering – Teräsrakennetyöt ammattitaidolla

Yhteystiedot

Laskutustiedot »

Petri Väisänen
Toimitusjohtaja
0400 663 124
petri.vaisanen@jpv-engineering.fi

Marko Virta
Tuotantojohtaja
040 134 5005
marko.virta@jpv-engineering.fi

Teemu Knuutila
Konepajan työnjohtaja
0400 726 559
teemu.knuutila@jpv-engineering.fi

Jarkko Nieminen
Asennustyönjohtaja
040 718 9078
jarkko.nieminen@jpv-engineering.fi

Nuutti Laihonen
Työsuunnittelu
0400 937 824
nuutti.laihonen@jpv-engineering.fi

Markus Portman
Projektipäällikkö
0400 608 067
markus.portman@jpv-engineering.fi

Aleksi Reini
Konepajan työnjohtaja
044 978 3000
aleksi.reini@jpv-engineering.fi

Paul Woods
Yhteyshenkilö Ruotsissa
+46 72 451 6033
paul.woods@nordicgroups.se

Peter Lindqvist
Asennuspäällikkö
0400 292 558
peter.lindqvist@jpv-engineering.fi

Marika Santikko
Toimistopäällikkö
040 130 5901
marika.santikko@jpv-engineering.fi

Jouni Mickelsson
Projektipäällikkö
040 584 2291
jouni.mickelsson@jpv-engineering.fi

Emma Hurttila
Projektit, taloushallinto
02 232 0770
emma.hurttila@jpv-engineering.fi

Siru Väätänen
Projektiassistentti
02 232 0770
siru.vaatanen@jpv-engineering.fi

JPV-Engineering Oy

Kuovintie 7, 21380 Aura
Puh: +358 2 2320 770

Soita meille »Navigoi perille »

Yhteydenotto / Palaute

Haluatko pyytää tarjouksen tai antaa palautetta?
Jätäthän yhteystietosi, jotta voimme vastata tiedusteluusi.

Verkkolaskutustiedot

Verkkolaskuosoite/OVT: 003717992229
Välittäjätunnus: Maventa

Pdf-laskut osoitteeseen ostolaskut(at)jpv-engineering.fi

4500
tuotantotilaa
30 000
asfaltoitu piha-alue